Rezerwacja: tel. 22 10 11 616
tel. 22 10 11 616
    Zaloguj

Nowoczesny sprzęt oświetleniowy i akustyczny w Teatrze Syrena

01.09.2016 / WYDARZENIA

Sezon 2016/2017 Teatr Syrena rozpoczyna trzema premierami: „Dogville”, „Princess Ivona” i… debiutem nowego wyposażenia oświetleniowego i akustycznego. Nowoczesny sprzęt, zakupiony ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego bez wątpienia przyczyni się do jakości odbioru naszych spektakli. Jest to zarazem kontynuacja, rozłożonej na kolejne, coroczne etapy, modernizacji urządzeń technicznych naszej sceny.

W ramach tegorocznego projektu zakupiliśmy sprzęt akustyczny - system odsłuchu na scenie, system do projekcji i nagrywania dźwięku i wyposażenie dla studia nagrań, co jest niezwykle istotne dla naszego Teatru, mającego w repertuarze wiele spektakli muzycznych i stale rozwijającego cykl koncertów Syrena Music. Nowy sprzęt oświetleniowy to: ruchome głowy BEAM i WASH (łącznie 24 sztuki), naświetlacze liniowe (12 sztuk), urządzenia i konsoleta do sterowania światłem scenicznym. Ponadto, nasz Teatr wzbogacił się o nowoczesną wytwornicę dymu oraz - dla polepszenia komunikacji pomiędzy aktorami a pracownikami technicznymi - system monitorowania sceny i zestaw do zdalnej komunikacji radiowej.

Nowe wyposażenie to również nowe możliwości sceniczne - postaramy się je wykorzystać dla Państwa w nadchodzących premierach i koncertach!

Zakup sprzętu dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach zadania „Kontynuacja kompleksowej modernizacji oświetlenia i akustyki Teatru Syrena” (program: Rozwój infrastruktury kultury / Infrastruktura kultury).

 

Projekt dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

mkidn_01_greyscale_b_w_2.png