Rezerwacja: tel. 22 10 11 616
tel. 22 10 11 616
    Zaloguj

WARSZTATY TEATRALNE

 

Już 1 października rozpoczynamy 5. edycję jesiennych warsztatów teatralnych dla dzieci. Program realizowany będzie na trzech poziomach zaawansowania. Na pierwszy  z nich „Uczymy się teatru” zapraszamy dzieci w wieku 5-7 lat.

Poziom drugi „Tworzymy teatr” dedykowany jest dzieciom w wieku 8-10 lat oraz uczestnikom pierwszego poziomu z wcześniejszych edycji.

Na warsztaty „Jesteśmy teatrem”, które w całości poświęcone są tworzeniu spektaklu, zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat

Rzeczy niezbędne podczas zajęć:
1.    wygodny  strój;
2.    obuwie na zmianę;
3.    obowiązkowo drugie śniadanie oraz woda;
4.    wspaniały humor.

Uwaga!
Na pierwsze warsztaty prosimy o wcześniejsze przybycie. Przed zajęciami odbędzie się rejestracja uczestników. W trakcie warsztatów wykonywane będą pamiątkowe zdjęcia. Prosimy rodziców/opiekunów o wcześniejsze wypełnienie formularza - zgody na wykorzytanie wizerunku. Dokument do pobrania znajduje się na dole każdej zakładki poświęconej warsztatom.

UCZYMY SIĘ TEATRU

Warsztaty są okazją do poznania wielu tajemnic pracy aktora, reżysera, ale też inspicjenta, suflera czy pań garderobianych. Na sukces sceniczny pracuje blisko setka ludzi, których pracę będzie można poznać podczas tych warsztatów. Pamiętajmy, że teatr to miejsce, ludzie, spektakle i... czary!

Czytaj więcej

TWORZYMY TEATR

Druga część teatralnej przygody z warsztatami. Zaprosimy dzieci do głębszego wnikania w świat teatralny - stając się raz aktorem, raz scenografem, innym razem kostiumologiem czy recenzentem. W tę podróż zabierać będą wspaniali aktorzy naszego teatru.

Czytaj więcej

JESTEŚMY TEATREM

Warsztaty wprowadzą dzieci w świat teatru, pokażą, w jaki sposób stworzyć małą formę sceniczną, pozwolą poznać ćwiczenia dykcyjne oraz impostacyjne (oddechowe). Wybrane przez aktorów wiersze uwrażliwiają na poezję, wzbogacają słownictwo, pobudzają wyobraźnię, rozwijają zdolności lingwistyczne.

Czytaj więcej