Rezerwacja: tel. 22 10 11 616
tel. 22 10 11 616
    Zaloguj

WNĘTRZA

TEATR

WNĘTRZA TEATRU SYRENA

Teatr Syrena utrzymany jest w malowniczym stylu art déco. Remont foyer z 2012 roku podkreślił atuty architektury w tej przestrzeni. Tylko od pomysłowości i fantazji naszych gości zależy, jak wykorzystają  przestronne i eleganckie wnętrza przy Litewskiej 3.

FOYER GÓRNE

Tu znajduje się wejście na widownię i okienka kasowe. Wiosną i latem w foyer górnym można również zjeść lunch serwowany przez Bistro Goodie Foodie.

FOYER DOLNE

W ciągu dnia - siedziba Bistro Goodie Foodie. Wieczorami dolne foyer zmienia się w przytulne miejsce, gdzie widzowie spędzają przerwę w spektaklu przy szarlotce i lampce wina. Dolne foyer jest też znakomitym wnętrzem na bankiet lub elegancką imprezę firmową, nawet na 300 osób. Współpracujące z nami firmy często też łączą event ze spektaklem z naszego repertuaru.

SCENA

Tu odbywają się spektakle, koncerty i zamknięte imprezy. Możliwości techniczne oraz wyposażenie umożliwiają także organizację konferencji, gali, szkolenia lub prezentacji.

WIDOWNIA

Na widowni Teatru Syrena mieści się 301 osób. Dzięki układowi proscenium oraz schodów zachowana jest wygodna komunikacja pomiędzy sceną a widownią. Umożliwia to np. zorganizowanie gali wręczenia nagród, podczas której laureaci siedzący na widowni mogą wchodzić wprost na scenę po odbiór nagrody.

SALA PRÓB NR 1

Sala w pełni wyposażona w sprzęt nagłośnieniowy, odtwarzacz CD i DVD. Tu można zorganizować zarówno zajęcia, szkolenia jak i małe konferencje lub bankiety.

SALA PRÓB NR 2

Sala w pełni wyposażona w sprzęt nagłośnieniowy, odtwarzacz CD, DVD i rzutnik. Tu można zorganizować zarówno zajęcia, szkolenia jak i małe konferencje lub bankiety.