Na scenie występuje od wczesnego dzieciństwa. Aktualnie gra w musicalach „Metro” oraz „Romeo i Julia” w reż. Janusza Józefowicza w Teatrze Studio Buffo w Warszawie, w Teatrze Capitol w Warszawie występuje w spektaklu „Piotruś Pan” w reż. Tomasza Gawrona, a w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu w musicalu „Skrzypek na dachu” w reż. Artura Hofmana. Na koncie ma kilka produkcji filmowych i serialowych (m.in. „Piep*zyć Mickiewicza 3″, „Przyjaciółki” i „Na sygnale”). Laureat festiwali muzycznych w Polsce i za granicą. Trenuje łyżwiarstwo figurowe.

